Життя   • 31 березня 2019 року, 19:501053

Кумедна історія у Мукачеві: як вибори допомогли чоловіку свиню купити

Кумедна історія у Мукачеві: як вибори допомогли чоловіку свиню на ринку купити

72-річний дідусь приїхав на тваринницький ринок до Мукачева, щоб придбати порося і вже там дізнався, що нині країна обирає президента. Старенький з села Косунь, нині мешкає у сестри в сусідньому селі Горанглаб, поблизу кордону з Угорщиною. Телевізора — не має, бо старий — перегорів ще торік, а на новий — ніяк не назбирає грошей з куцої пенсії, - повідомляє кореспондент Ужгородського прес-клубу.

Читайте також:  Члени виборчої комісії на Мукачівщині були п‘яні? Оприлюднено скандальне відео

“Дружина — померла, а діти — виїхали за кордон — розповідає Людвиг Дьорке. Раніше тримав чималу господарку, та торік потрапив до лікарні, тому кози — спродав, а кролів — порізав. Та минулого року картопля файно вродила, маю ще й буряки та кукурудзу. Вирішив купити порося, бо корму — до осені вистачить. У Мукачеві пацята — найдешевші, сюди приїздять заводчики з Турки, а вони не деруть за свиней втри дорога, як місцеві. Та й на Львівщині свині — дешевші, ніж у нас. Приїхав на ринок, вибрав мордате поросятко але з собою мав лише 2 300 грн. А газда правив аж 3 тисячі — за свинку. Я вже розвернувся йти геть, та раптом господар каже: “Діду, давай гроші, скільки маєш! Та якби не вибори — не продав би поросятко за такі гроші. Але я кваплюся повернутися до села щоб проголосувати за президента”. 

Чолоік каже, що одразу не второпав, які-такі вибори?.. “Ніби й чув що навесні – будуть вибори, але не знав, що вони вже цієї неділі. Та якого би президента не обрали, для мене він вже зробив бодай одну добру справу — допоміг свиню сторгувати”.

Нагадаємо, закарпатські угорці скаржаться, що бюлетені написані українською мовою.

Джерело: Заголовок
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів