Життя   • 1 квітня 2019 року, 11:07730

Що зміниться в Україні з 1 квітня

Які зміни в Україні з 1 квітня

Від 1 квітня 2019 року в Україні запрацюють різноманітні нововведення.

По-перше, від 1 квітня збільшиться допомога багатодітним родинам. На кожну третю і наступну дитину віком до 6 років батьки отримуватимуть 1700 гривень. Ті, хто до цього отримував менше, можуть офіційно звернутись за доплатою.

По-друге, від 1 квітня і до 30 червня розпочнеться весняний призов в українську армію. На строкову службу планують призвати майже 19 тисяч юнаків, яким виповнилося 20 років. З них до Збройних сил направлять 9 тисяч осіб, в Нацгвардію - 5 тисяч, а  в Держприкордонслужбу - 4 тисячі призовників.

Читайте також:  Результати виборів президента: новини з ЦВК та як проходило голосування

Також, цього місяця має подешевшати газ. На 20% для промислових користувачів. А ось для домогосподарств знижка буде лише 2%. Замість 8 гривень 55 копійок за кубометр вони платитимуть 8 гривень 38 копійок.

Крім того, полегшити життя українцям має й інша новація місяця - електронні рецепти.  У квітні усі рекомендації  свого терапевта можна буде отримати через смс-повідомлення. Але лише для тих, хто має декларацію зі своїм сімейним лікарем.

І на останок, українці можуть їздити у Таїланд без віз. Вже від 14 квітня українці зможуть вільно мандрувати у цю країну. Під час однієї поїздки там можна буде гостювати до 30 днів.

Нагадаємо, мукачівцям доведеться платити більше за вивіз сміття.

Джерело: ТСН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів