У Мукачеві на набережній роблять велодоріжку

Життя  4 квітня 2019 року, 11:21 764 ФОТО

На набережній Латориці зводять велодоріжку протяжністю майже кілометр. Минулого тижня роботу відновили на ділянці поблизу скверу по вулиці Валенберга. Тут вже почали асфальтувати велодоріжку.

Згідно проведених тендерних закупівель управлінням міського господарства, заключено договір із підрядною організацією на об’єкті будівництва "Реконструкція велосипедної доріжки на ділянці діл.км 1+566-км 2+642 від вул.Берегівська об’їзна до вул.Космонавта Беляєва у м.Мукачево".

Робочим проектом передбачено відновлення покриття велосипедної доріжки шляхом розбирання залишків асфальтобетону, вирівнювання щебеневої основи з додаванням нового щебеневого матеріалу та влаштування покриття із гарячого дрібнозернистого асфальтобетону.

Читайте також:  Обов’язкові велодоріжки: угорська реальність – українське майбутнє

Довжина велодоріжки становитиме 965 м. На початку ділянки на місці існуючих сходинок передбачено влаштувати пандус довжиною 7,5 м з поручнями. Також проектом передбачено вздовж велосипедної доріжки облаштувати лавочки та урни – 23 шт. на площадках із плитки.

Працівники підрядної організації зроблять зовнішнє освітлення, встановлять 23 5-ти метрові опори освітлення в комплекті з енергозберігаючими світлодіодними світильниками потужністю 2х50 Вт.

Як зазначили у Мукачівській міськраді, у минулі роки велодоріжку вже звели на набережній зі сторони Паланківського мосту, а також в межах парку "Перемога".

Як раніше писало "PMG.ua", капремонт набережної Незалежності в Ужгороді хочуть завершити до кінця квітня.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0