Рада старійшин прийняла епохальні рішення

Життя  7 квітня 2019 року, 11:34 1002 ФОТО

6 квітня 2019 року на Закарпатті сталася без перебільшення історична подія - перше засідання Ради старійшин адвокатури, яка за своїм статусом прирівняна до Комітету НААУ. Висока професійність, неймовірний досвід та мудрість кожного з членів Ради дозволили відразу включитись в роботу - чітко, злагоджено ефективно. Була "прокладена" дорожня карта діяльності Ради старійшин, основні вектори роботи, акценти тощо.

Читайте також:  Рада адвокатів Закарпаття звернулася до депутатів Верховної Ради України

Так, Рада старійшин впевнена, що одним з головних завдань на 2019 рік має стати створення Практичного (науково-практичного) коментарю до Правил адвокатської етики, розробити законопроект з чітким врегулюванням оподаткування адвокатів, провести ряд заходів, які єднатимуть різні покоління адвокатів, й багато чого іншого.

Дуже важливо, що рада старійшин тримає руку на пульсі адвокатури - і дуже критично оцінює усе, що зараз відбувається в адвокатурі - був даний аналіз і проекту 9055, і ролі окремих громадських організацій в реформуванні адвокатури. Тож не дивно, що було прийняте принципове рішення - відродити активну діяльність Спілки адвокатів України як справжнього і єдиного друга і помічника НААУ.

"Вдячний і голові Ради старійшин Галині Ковбасинській, і іншим членам Ради, що вони одностайно підтримали моє рішення очолити САУ. І ця підтримка фактично з усіх регіонів України матиме не лише ідеологічний підтекст на рівні відповідної резолюції Ради, але й активну допомогу на місцях. Звичайно, що попереду ще багато суто організаційної роботи щодо проведення З’їзду САУ, але така підтримка надихає на звершення", – зазначив Олексій Фазекош, голова Ради адвокатів Закарпатської області.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0