Закарпаття відвідав зірковий телеведучий: як його зустрічали

Життя  8 квітня 2019 року, 08:23 2466 ВІДЕО

За мінімальний термін відвідати максимальну кількість аеродромів України – таку ціль поставивив перед собою відомий мандрівник та телеведучий Дмитро Комаров в рамках свого нового проекту. На чотиримісному літаку він здійснив посадку і на Закарпатті.

Закарпатське Косино стало четвертою зупинкою літака. Відомий блогер та ведучий каже, трохи захитало, коли перелітали через гори, та на настрій це не вплинуло. А от на Закарпатті почуває себе майже як удома.

Часу на зупинку зовсім небагато. Все розписано по хвилинам. Адже на меті – встановлення рекорду України. На приватному аеродромі в Косино Дмитра зустрічають з усіма почестями. Після вітань та частувань – знову за роботу. Телеведучий веде прямий ефір у своєму блозі.

Читайте також:  Відомий телемандрівник Дмитро Комаров сьогодні відвідав Закарпаття

Учасників експедиції – четверо, усі – “універсальні солдати”: і знімати можуть, і літаком керувати. Із задоволенням це робить і сам Дмитро. Однак під пільним наглядом більш досвідчених колег. Та під час зупинки обов’язки команди чітко розподілені. Оператор перевіряє справність апаратури. Пілот дозаправляє транспортний засіб. А от Дмитро не забуває зачекінитись.

Дмитро переконаний, за авіатранспортом – майбутнє кожної країни. А також сподівається, що колись такий транспорт буде доступний кожному. Зараз мета – продемонструвати, що інфраструктура для авіаперельотів швидко розвивається стрімкими темпами.

Більше покажуть журналісти "М-студіо".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0