Цієї суботи відкриють реконструйований стадіон "Авангард"

Життя  11 квітня 2019 року, 09:36 1320

Реконструкцію легкоатлетичного ядра стадіону "Авангард" розпочали в серпні минулого року за рахунок Державного фонду регіонального розвитку та місцевого співфінансування. У суботу, 13 квітня, о 12 год оновлений стадіон урочисто відкриють керівники області й Ужгорода, видатні спортсмени та юні олімпійці.

Цього ж дня тут проведуть відкритий чемпіонат області серед команд ДЮСШ, міст та районів із 13-ти індивідуальних видів легкої атлетики та естафетного бігу.

Читайте також:  "Подібних об’єктів в Україні практично немає": як реконструюють стадіон "Авангард"

Стадіон "Авангард" в Ужгороді розрахований на 10 тисяч глядацьких місць. Легкоатлетичне ядро вимостили поліуретановим покриттям Conipur SW (Швейцарія) – безшовною сендвіч-системою товщиною 14 мм для професійних легкоатлетичних бігових доріжок і універсальних спортивних майданчиків найвищого класу. Conipur SW – найпопулярніша система для стадіонів у Європі.

Оновлена ужгородська арена відповідатиме вимогам другої категорії ІААФ (за умови встановлення покриття на легкоатлетичні доріжки типу CONIPUR SW на стадіоні УжНУ, який знаходиться на відстані 200 метрів від основної арени). На стадіоні другої категорії можна буде проводити міжнародні змагання рівня Чемпіонатів Європи.

Нагадаємо, закарпатців запрошують на "Ужгород Спорт Фест".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0