Життя   • 15 квітня 2019 року, 10:42454

Василь Гарагонич презентує нову книгу

Василь Гарагонич презентує книгу "Думки в одежі слова"

Нещодавно світ побачила нова книга головного редактора газети «Панорама» Василя Гарагонича під назвою «Думки в одежі слова».

В даній книзі зібрані матеріали, які друкувались у «Панорамі» протягом двох років – 2017-го і 2018-го. Автор поставив за мету дати читачеві можливість звернути увагу на різноманітність тематики публікацій, їхню актуальність, зафіксувати головні події, які відбувались впродовж цих років, щоб дати їм суспільну оцінку, і, зрозуміло, залишити для майбутніх поколінь та збагатити історію рідного краю достовірними фактами.

Головна аргументація цього доробку – вихід у світ 10-тисячного номеру газети. Тому перший розділ названо «Ювілейні публікації». В інших розділах оповіді про релігійні свята, відгуки та рецензії на книжку «Духовність окрилює людину», розповіді про знаних людей, влучні висловлювання та оригінальні святкові вітання.

Читайте також:  Побачила світ книга про духовність у житті

Зацікавлять читача і такі розділи як «Дні, які святкують християни», «Біографічні уроки автора» та «Зрілі роки – постійні думки».

З нагоди виходу у світ нової книги, завтра, 16 квітня, о 15:30 у прес-центрі «Панорама» відбудеться її презентації. Василь Гарагонич особисто розповість про ідею її створення.

По завершенню прес-конференції на гостей заходу очікуватиме автограф-сесія від автора книги.

Відгуки Маргарити Меденці про попередню книгу Василя Гарагонича читайте у статті "Щоб не були думки втраченими".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів