Вручено обласні премії у галузі літератури і мистецтва за 2018 рік

Життя  16 квітня 2019 року, 16:17 792

Сьогодні, 16 квітня в атріумі облдержадміністрації відбулося урочисте вручення обласних премій у галузі літератури і мистецтва за 2018 рік.

Серед присутніх – в.п. голови облради Йосип Борто, голова облдержадміністрації Геннадій Москаль та його заступник Ярослав Галас, лауреати та запрошені, – інформує прес-служба облради.

Ансамбль скрипалів Ужгородського музичного коледжу ім.Д.Задора виконанням музики Анатолія Затіна «Присвята» додав святкового настрою.

Відтак із короткою вітальною промовою до учасників святкового дійства звернувся Геннадій Москаль, подякував переможцям за плідну працю на мистецькій ниві, побажав, щоб нинішні нагороди покликали інші, вищі задля розбудови сильної, процвітаючої України.

Родзинкою свята стало те, що сьогодні було вручено обласні премії за 2018 рік не тільки у галузі літератури, музичного та виконавського, образотворчого, декоративно-прикладного та театрального мистецтва, але й вперше – у галузі хореографічного мистецтва – імені Клари Балог.

Читайте також:  Сьогодні завершується театральний фестиваль "Імпреза над Латорицею"

Церемонію вручення 24 дипломів лауреатів провели Йосип Борто та Геннадій Москаль.

Нагороджені виголошували промови, а це ‒ Галина Малик – переможець у жанрі „Художній переклад”, Сергій Федака - у жанрі „Проза” , Михайло Приймич - у номінації «Мистецтвознавча праця», акцентували увагу на важливості в духовному житті народу літератури, культури і мистецтва за нинішніх непростих реалій і зазначали, що плоди праці творчих людей належать всьому людству.

Оскільки в атріумі діє персональна виставка члена Національної Спілки художників України, мистецтвознавця Вікторії Приходько-Манайло, то їй було вручено Почесну грамоту ОДА та квіти.

На завершення лунало мистецьке вітання від студентки Ужгородського музичного коледжу ім.Д. Задора Анастасії Саваріної та Заслуженого артиста України Ференца Томича.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0