У Мукачеві створять нове некомерційне підприємство

Життя  26 квітня 2019 року, 16:57 1647

Відповідне рішення про створення комунального некомерційного підприємства «Агенція розвитку» Мукачівської міської ради прийняли на сесії. Також затвердили статут комунального підприємства.

Агенція розвитку створена з метою реалізації комплексної стратегії міського транспорту та просторового розвитку, надання аналітичної, дослідницької, експертної підтримки цьому процесу, реалізації програм та проектів щодо стратегічного розвитку міста Мукачево, налагодження партнерських відносин з міжнародними організаціями, містами і країнами з метою залучення кращого іноземного та українського досвіду, знань, ресурсів для реалізації та фінансування цих програм та проектів.

Читайте також:  У Мукачеві працюють над створенням "Стратегії розвитку міста"

Агенція планує проводити дослідження, у тому числі маркетингові, соціологічні, для визначення громадської думки, перспектив розвитку територіальної громади міста Мукачево у цілому та окремих територій. 

Також відбудеться представлення територіальної громади міста Мукачево на конференціях, форумах, симпозіумах, виставках і семінарах, партнерських мережах в Україні та за кордоном, залучення зовнішніх, у тому числі міжнародних, коштів для фінансування програм з просторового розвитку та міських інвестиційних проектів, розробка неформальної містобудівної документації, інвестиційних проектів. 

Агенція, як запевнили у Мукачівській міськраді, проводитиме й архітектурні та містобудівні конкурси, семінари, конференції з просторового розвитку територіальної громади міста Мукачево, урбаністики, урбандизайну.

Нагадаємо, у Мукачеві створюють нове ОСББ.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0