Стало відомо, скільки заробляють представники робітничих професій у Німеччині протягом року

Життя  9 травня 2019 року, 21:53 1668 ІНФОГРАФІКА

А ось скільки заробляють фахівець з електроніки, будівельник, машиніст? Відповіді на ці питання можна знайти в актуальному аналізі онлайн-порталу StepStone, який щорічно проводить великомасштабне дослідження ринку праці і становить доповідь про зарплати.

Читайте також:  Світовий банк порахував, скільки грошей заробітчани перерахували в Україну за минулий рік

Скільки заробляє садівник в Німеччині

Так ось в 2019 році середня зарплата фахівців технічних і робітничих професій в Німеччині становить 43 тисячі євро. Але сприятлива кон’юнктура позначається далеко не на всіх, підкреслюють експерти. У найвигіднішій фінансовій ситуації перебувають фахівці середньої ланки - вони отримують в середньому 58 тисяч євро на рік до сплати податків. Це результат праці, який вони інвестували в свій профнавчання, а також нагорода за те, що вони взяли на себе підвищену відповідальність - у такого робітника в підпорядкуванні знаходяться інші фахівці. У німецькій системі освіти ця кваліфікація називається Meister або Techniker.

Читайте також:  Одна з країн ЄС стурбована можливим відтоком заробітчан до Німеччини

З усіх робочих найвища зарплата у електротехніка. За запитом DW StepStone надав список найбільш високооплачуваних робочих професій. Серед них, крім електротехніка, - слюсар-мехатронік, фахівець з електроніки, токар, механік-інструментальник, технолог-монтажник, машиніст, слюсар-механік, муляр.

Машиніст в Німеччині в середньому отримує 43600 євро. А ось до робітників із низьким рівнем зарплат можна віднести садівника: фахівець з догляду за садом та іншими озелененими об’єктами отримує трохи більше 32 тисяч євро. 

Читайте також:  Поліція перевірятиме регіони, в яких багато заробітчан: Чехія, Словаччина та Польща заявили про рейди

Що впливає на розмір зарплати

У своєму дослідженні StepStone проаналізував зарплати близько 85 тисяч фахівців з професійним і вищою освітою. Незалежно від галузі, на величину зарплати завжди впливає розмір компанії. У той час як концерни платять робітникам в середньому 51100 євро, фірми з чисельністю співробітників до 500 людей, які бажають запропонувати зарплату на 20 відсотків менше. Другий фактор - географія. У Баден-Вюртемберзі та Гессені зарплати фахівців з профосвіти перевищують 46 тисяч євро на рік. Зовсім інша справа на сході країни: у землі Саксонія-Ангальт середня зарплата робітників ледь перевищує 31 тисяч євро. Ще більш помітна різниця по містах: якщо в Бремені такий фахівець в середньому отримує близько 54500 євро, то в Лейпцигу - всього 32600 євро.

Джерело: Deutsche Welle
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0