У підвалі багатоповерхівки виявили екзотичну змію

Життя  16 травня 2019 року, 10:43 20836 ФОТО

Надвечір середи, 15 травня, один з мешканців багатоповерхівки, що на вулиці Капушанській в обласному центрі Закарпаття, виявив у підвалі змію. Плазун був незвичного як для Закарпаття забарвлення.

Поява плазуна в будинку неабияк стурбувала чоловіка. Тим більше, що незадовго до цього він виявивив у ванній кімнаті своєї квартири зміїну шкурку-виповзок. Рептилію невдовзі  ідентифікували. Змією, що спокійно лежала на трубі водоводу, був малюк маїсового полоза (лат. Pantherophis guttatus) – плазуна, що водиться в США і частково в Мексиці.

Читайте також:  В Ужгороді у приватний будинок заповзла змія

Як екзотичний плазун опинився в підвальному приміщенні ужгородської багатоповерхівки – не зовсім зрозуміло, бо на території області ці полози в дикій природі не зустрічаються.

Оскільки ця неотруйна змія користується оппитом серед тераріумістів-початківців, можна здогадатися, що маленький полоз втік від свого хазяїна. Однак, оскільки змія розміром всього  30 сантиментрів і їй не більше 2-х місяців, залишається певна ймовірність, що втік не малюк, а запліднена самочка маїсового полоза, яка в підвальному приміщенні відклала яйця, з яких вже вивелося кілька малят.

Жодної небезпеки маїсові полози не представляють. Тому якщо ужгородцям раптом зустрінуться ще такі змії, панікувати не треба. А цьому плазуну шукатимуть нового, дбайливого власника.

Як раніше писало "PMG.ua", в Ужгороді зняли на відео, як на набережній гріються три змії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0