У МКТЕК проведено Дні Європи

Життя  17 травня 2019 року, 14:09 1667 ФОТО

У Мукачівському кооперативному торговельно-економічному коледжі традиційно відзначено Дні Європи. У рамках свята проведено лідерський тренінг на визначення особистісних якостей, зустріч представників Міжнародної організації ОБСЄ із студентським активом, під час якої коледжани дізналися про склад місії, завдання та роль іноземних спостерігачів, у тому числі й на українському Сході.

Читайте також:  Мукачівський кооперативний коледж вітав переможців ІІ Молодіжного конкурсу бізнес-проектів "Бізнесмен за 5 хвилин"

Цікаво проведено вікторини та засідання клубів за інтересами, пізнавальний Єврофест у форматі теленовин, де активом культури та дозвілля академгруп перших курсів здійснено огляд п’ятьма країнами Євросоюзу. У перервах між «репортажами» студенти віртуально подорожували туристичними родзинками Європи, представники Німецького товариства «Паланок» демонстрували національні танці, поети-початківці читали власні вірші, студенти жартували по-англійськи.

Молодь коледжу продовжує відкривати для себе Європу і пізнавати закордонний простір, тож Дні Європи стають оригінальною візитівкою МКТЕК.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0