У Мукачівському історичному музеї відкрито оновлену експозицію

Життя  18 травня 2019 року, 21:12 2330 ФОТО

Сьогодні у залах Мукачівського історичного музею урочисто відкрито оновлену експозицію музею історії міста. У відкритті взяли участь  представники міськвиконкому, адміністрація Мукачівського історичного музею, наукові співробітники. Про це повідомила Мукачівська міська рада.

Читайте також:  У Мукачеві провели відкриту екскурсію 

У вітальному слові, з нагоди відкриття оновлених залів музею, які якнайповніше представляють історію нашого міста від найдавніших часів до сьогодення, Ірина Калій, очільниця відділу культури, відзначила вагомий внесок колективу музею, який щоденною працею, згуртованістю і любов’ю до власної професії працює на розвиток музейної справи, вручивши Подяку всьому колективу закладу. Опісля, наукові співробітники музею провели для всіх бажаючих екскурсії музейними кімнатами.

Нагадаємо, що сьогодні, у зв’язку з відзначанням Міжнародного дня музеїв у Мукачівському замку "Паланок” відбувся день відкритих дверей. Святкова програма була по-особливому насичена і пізнавальна, адже Мукачівський історичний музей святкує ще й 30-річчя від дня створення. Відвідувачі мали чудову нагоду взяти участь у майстер-класах, стати учасниками театралізованих квест-екскурсій, середньовічних забав, відвідати музейні експозиції, послухати виступи народних гуртів і не тільки.

Як раніше повідомляло "PMG.ua", в Ужгороді відбудеться унікальний концерт української барокової музики.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0