Зеленський розпускає Верховну Раду

Життя  20 травня 2019 року, 10:52 4654

Сьогодні о 10 год. розпочалася інавгурація нового Президента України Володимира Зеленського. Під час свого виступу за трибуною Зеленський заявив, що розпускає Верховну Раду восьмого скликання.

Читайте також:  Як проходить інавгурація Володимира Зеленського: пряма трансляція

"Народні депутати,ви призначили самі інавгурацію в понеділок, в робочий день. Я бачу в цьому плюс. Це значить, що сьогодні вечірок не буде. Будемо з вами працювати. А тому я дуже вас прошу прийняти закон про скасування депутатської недоторканності, закон про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення, багатостраждальний виборчий кодекс", – сказав Володимир Зеленський.

"І зробіть, будь ласка, відкриті списки. А також, я прошу звільнити вас з посад голову службу безпеки України, Генерального прокурора, Міністра оборони. І це далеко не все, що ви можете зробити. Але для початку достатньо. У вас на це буде два місяці. Зробіть це і повісьте медалі собі. Непогані бали на дострокові парламентські вибори. Я розпускаю Верховну Раду восьмого скликання. Слава Україні!", – заявив Президент України.

Згідно з Конституцією України, позачергові вибори до Верховної Ради призначаються президентом і проводяться в період шістдесяти днів з дня опублікування рішення про дострокове припинення повноважень Верховної Ради.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0