Серед ночі виносили дітей із будинків: велика вода наробила лиха на Перечинщині

Життя  24 травня 2019 року, 10:57 5987 ВІДЕО

Село Тур’я Поляна, на Перечинщині накрило водою! Сильний потік води з річки Тур’я пронісся подвір’ями та городами людей затопивши майже півсотні осель місцевих і знищивши увесь урожай і запаси, які були у підвалах.

У середу о 23 год почала стрімко приходити вода. Великі дерева, які попадали від сильної течії, утворили природну дамбу, яка змінила напрямок  річки і вся вода попрямувала просто у двори та будинки.

Більшість місцевих свої оселі не покидали, навіть коли вода підійшла дуже близько. Півночі рятувати худобу, яка була заблокована у хлівах. У селі змило три мости. Двох не залишилося зовсім, а цей залізний, який ще вчора міцно стояв на бетонній основі – розвернуло, але не понесло далі течією завдяки місцевим. Його встигли прив’язати тросами до міцних дерев.

Читайте також:  Рятувальники знайшли тіло школяра, якого віднесло течією: офіційна інформація

Ірина Чубірка, без сліз на очах на свій город і будинок навіть подивитись не може, каже, це була найсильніша повінь на її пам’яті. Зранку в оселі було 65 сантиметрів води, через те що вона підступила з усіх сторін, у будинку підняло і розтрощило бетонну стяжку.

Усі будинки до вчора обіду були знеструмлені, стихія дісталась і до стовпів з електрикою. Кілька з них, які були найближче до річки, перехилило просто до води. Неподалік села підмило і основну дорогу. Зсув ґрунту зніс щонайменше 5-тиметровий шматок берега.

Сільський голова разом з комісією об’їжджають будинки, які постраждали. На місцях складають акти обстеження і сподіваються на те, що район чи область допоможуть відшкодувати збитки. Скільки саме коштів потрібно буде – ще не підрахували. Більше – у сюжеті "Сіріусу".

Як раніше писало "PMG.ua", синоптики розповіли, де сьогодні на Закарпатті дощитиме.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0