"Євроблях" стало менше, а ДТП – більше

Життя  24 травня 2019 року, 11:57 735

Поліцейські оприлюднили чергову статистичну підбірку щодо ДТП та їхніх наслідків в Україні, і, на жаль, інформація невтішна – всі ключові параметри погіршились. І це при тому, що протягом поточного року щоденно зменшувалась кількість «євроблях», оскільки тривав (і ще триває) період їхньої «легалізації», а саме водіїв авто з єврономерами у розмовах часто звинувачували у збільшенні аварійності.

Загальна кількість задокументованих поліцією пригод за період з січня по квітень 2019 року (включно) – 47 455. За такий же період минулого року їх було 45 546, тобто кількість ДТП збільшилась на 4,2%. Слід загадати про те, що не перший рік існує можливість прямого врегулювання за допомогою Європротоколу, і про цю можливість постійно згадують у ЗМІ та радять саме так оформлювати ДТП без постраждалих у поліції, однак зафіксовано на 1899 пригод більше.

Читайте також:  Як у Європі та США: на українських дорогах з’являться нові повороти

Збільшилась й кількість травмованих у дорожньо-транспортних пригодах. Минулого року за 4 місяці таких осіб налічили 7602, зараз – 7804. Відсоткове збільшення – 2,7%, а у середньодобовому вираженні зараз щодня на автошляхах травмуються 65 чоловік.

Ну і про найголовнішу частину статистики – кількість загиблих. Від початку року і до 30 квітня зафіксовано 822 таких випадки. Роком раніше за аналогічний період – 749. Збільшення цього найсумнішого показника – 9,7%. Нагадаємо, що існуючі методи збору статистичної інформації про ДТП передбачають фіксацію лише тих смертей, які відбулись безпосередньо на місці пригоди. Якщо ж постраждалий помер у машині швидкої допомоги чи у лікарні за кілька днів – це вже потрапляє до інших статистичних підбірок.

Раніше міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков розповів, коли запрацює система автоматичної відеофіксації порушень ПДР.

Також повідомлялось, що на Закарпатті збільшилася кількість локацій, де патрульні вимірюватимуть швидкість.

Джерело: АвтоРіа
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0