Життя   • 25 травня 2019 року, 22:191263

Названо суму коштів, необхідних для ліквідації наслідків паводку

Названо суму коштів, необхідних для ліквідації наслідків підтоплення на Закарпатті

Для ліквідації наслідків паводку, від якого постраждала Закарпатська область, за попередніми підрахунками, потрібно близько 100 млн грн на відновлення пошкоджених гідротехнічних споруд, насипів, дамб. Про це у коментарі УНН розповів в.о. голови Закарпатської ОДА Ярослав Галас. "Маємо пошкоджені внаслідок паводку гідротехнічні споруди, насипи, дамби. Для їх відновлення треба чимало грошей — приблизно 100 млн грн, за попередніми підрахунками", — розповів він.

Читайте також:  "На ліквідацію паводків виділять 2,5 млн грн", – Михайло Рівіс

Точна сума збитків буде озвучена за кілька тижнів, додав Галас. "Вчора у районах, що постраждали від паводку, були створені комісії. Вони починають, за спеціальною методикою, розробленою урядом, документувати об’єкти, які пошкоджені. Це робота на кілька тижнів, і тільки тоді ми матимемо остаточну картину щодо коштів, які нам потрібні", — повідомив він.

Сьогодні на Закарпатті залишаються підтопленими близько сотні дворогосподарств, розповів чиновник. "Будинків підтоплених вже немає. Там де була вода – вона зійшла, або викачана. Близько 500 га сільгоспугідь підтоплені, дороги вже всі вільні", — зазначив він. У підтоплених районах Закарпаття ситуація стабілізується, каже Галас.

"По основних річках пішов спад, серйозний спад. Це дуже добре, бо якби ще трошки – могли б бути нові підтоплення. Втім, поряд з цим, нові грози у деяких районах проходять. Тому, ймовірно, ще буде підніматися рівень води у тих річках, де він опустився. Ми сподіваємося, що обійдеться без нових підтоплень", — резюмував він. 

Нагадаємо, що на Закарпатті залишаються підтопленими 153 дворогосподарства.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів