Названо суму коштів, необхідних для ліквідації наслідків паводку

Життя  25 травня 2019 року, 22:19 1683

Для ліквідації наслідків паводку, від якого постраждала Закарпатська область, за попередніми підрахунками, потрібно близько 100 млн грн на відновлення пошкоджених гідротехнічних споруд, насипів, дамб. Про це у коментарі УНН розповів в.о. голови Закарпатської ОДА Ярослав Галас. "Маємо пошкоджені внаслідок паводку гідротехнічні споруди, насипи, дамби. Для їх відновлення треба чимало грошей — приблизно 100 млн грн, за попередніми підрахунками", — розповів він.

Читайте також:  "На ліквідацію паводків виділять 2,5 млн грн", – Михайло Рівіс

Точна сума збитків буде озвучена за кілька тижнів, додав Галас. "Вчора у районах, що постраждали від паводку, були створені комісії. Вони починають, за спеціальною методикою, розробленою урядом, документувати об’єкти, які пошкоджені. Це робота на кілька тижнів, і тільки тоді ми матимемо остаточну картину щодо коштів, які нам потрібні", — повідомив він.

Сьогодні на Закарпатті залишаються підтопленими близько сотні дворогосподарств, розповів чиновник. "Будинків підтоплених вже немає. Там де була вода – вона зійшла, або викачана. Близько 500 га сільгоспугідь підтоплені, дороги вже всі вільні", — зазначив він. У підтоплених районах Закарпаття ситуація стабілізується, каже Галас.

"По основних річках пішов спад, серйозний спад. Це дуже добре, бо якби ще трошки – могли б бути нові підтоплення. Втім, поряд з цим, нові грози у деяких районах проходять. Тому, ймовірно, ще буде підніматися рівень води у тих річках, де він опустився. Ми сподіваємося, що обійдеться без нових підтоплень", — резюмував він. 

Нагадаємо, що на Закарпатті залишаються підтопленими 153 дворогосподарства.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0