Закарпатська ОДА просить Міноборони відстрочити призов у армію юнаків із підтоплених паводком районів

Життя  27 травня 2019 року, 11:23 711

Закарпатська обласна державна адміністрація звертається до Міністерства оборони України з проханням розглянути можливість відстрочки від призову на строкову службу юнаків із підтоплених паводком районів.

Читайте також:  Ситуація із підтопленнями станом на ранок: звіт управління ДСНС

– Люди щойно пережили стихійне лихо, зараз їм потрібно відновлювати пошкоджене господарство, – пояснює таке рішення в.о. голови ОДА Ярослав Галас. – Судячи з попереднього досвіду, компенсація за завдані збитки з резервного фонду держбюджету буде виділятися тільки для об’єктів інфраструктури, соціальної сфери, освіти, медицини тощо, тому постраждалим громадянам доведеться розраховувати здебільшого на себе. А значить, їм необхідна допомога всіх рідних. За законодавством, солдати-строковики до бойових дій на Донбасі не залучаються, тому відстрочка не вплине на обороноздатність країни. Після ліквідації наслідків паводка призов на строкову службу може бути продовжено.

Раніше повідомлялось, що помічник президента України Володимира Зеленського Андрій Єрмак в понеділок 27 травня відвідає Закарпаття. Мета поїздки — ліквідація наслідків повені та допомога постраждалим.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0