У Мукачеві буде місячник впорядкування кладовищ

Життя  28 травня 2019 року, 10:08 991

Аби впорядкувати та покращити санітарний стан кладовищ Мукачева, мер міста Андрій Балога підписав розпорядження "Про проведення місячника з впорядкування та покращення санітарного стану міських кладовищ".

Відповідно до нього, з 10 червня по 10 липня, оголошується проведення загальноміського місячника з впорядкування стану кладовищ Мукачева та призначено п`ятницю днем санітарного очищення та впорядкування цвинтарів міста.

Читайте також:  У Мукачеві на кладовищі розтрощили пам’ятники

Як зазначили у відділі інформаційного забезпечення виконавчого комітету Мукачівської міської ради, підприємствам, організаціям, установам, закладам освіти, культури, медицини міста незалежно від форм власності, громадським організаціям та мешканцям міста пропонується долучитися до участі у місячнику з впорядкування та санітарної очистки міських кладовищ.

Управлінню міського господарства виконавчого комітету Мукачівської міської ради доручено здійснювати координацію з проведення місячника, а комунальному підприємству "Ремонтно-будівельне управління" – вивозити сміття, залишки від обрізки древ, кущів з територій прибирання та підвіз води.

Нагадаємо, у Мукачеві жінка здійснила наругу над могилою.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0