Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 300 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 700+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 14 300+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 18 800+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Мукачівський міський будинок культури піде з молотка

Мукачівський міський будинок культури піде з молотка
Сьогодні Мукачівська міська рада прийняла рішення «Про включення в перелік майна комунальної власності територіальної громади м. Мукачево на пл. Миру, 12-14-16, для продажу шляхом аукціону з...

Сьогодні Мукачівська міська рада прийняла рішення «Про включення в перелік майна комунальної власності територіальної громади м. Мукачево на пл. Миру, 12-14-16, для продажу шляхом аукціону з особливими умовами». Мова йде про приміщення, у якому зараз знаходиться міський будинок культури.

ВІДЕО ДНЯ

Як стверджують історики, до радянських часів приміщення, як і більшість будов навколо Художньої школи, належали графу Шенборну. У залі, де зараз ще проходять культурні заходи, була графська зала для гулянь.

В умовах продажу передбачено, що міський Будинок культури звільнить приміщення на протязі року з моменту підписання акту приймання-передачі новим власником. Нагадаємо, що міська влада вже виготовила проект Палацу культури, який з’явиться після реконструкції колишнього Будинку офіцерів. Чи встигнуть його відремонтувати за рік, зважаючи на його сьогоднішній стан та «оперативність» підрядників, залишається під сумнівом. Тим паче, що на це потрібно за різними даними від 9-ти до 20 мільйонів гривень. Може виникнути ситуація, що працівників Будинку культури просто виженуть на вулицю.

Реклама

Приміщення Будинку культури є досить ласим шматком для бізнесменів, адже знаходиться у елітному місці. На нього може претендувати американський мільйонер мукачівського походження Алекс Ровт, адже це приміщення стало би ідеальним продовженням його готелю-ресторану «Зірка». Цілком можливо, що рішення прийнято під конкретного покупця. Як це завжди буває, правду ми дізнаємось тільки тоді, коли на місці вивіски «МБК» з’явиться інша.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно