Уряд погодив створення Мукачівської ОТГ

Життя  5 червня 2019 року, 14:31 3223

Сьогодні розпорядженням КМУ Мукачівську ОТГ – визнано спроможною. Іншими словами, місто Мукачево, а також села Лавки, Шенборн, Нове Давидково, Нижній Коропець та Павшино з 5 червня 2019 року визнані єдиною об’єднаною громадою на рівні держави. Сьома громада в Закарпатській області є найбільшою за площею (96 кв. км) та кількістю населення (93,5 тис. осіб). Про це повідомляє радник з питань децентралізації у Закарпатський Центр розвитку місцевого самоврядування Володимир Феськов.

Процес об’єднання тривав із травня до жовтня 2018 року. «Більше 11 велелюдних обговорень, численні зустрічі з депутатами місцевих рад, широка інформаційна кампанія серед місцевих жителів, меморандуми та інші документи про спільні наміри, спільні наради та обговорення. Зрештою, кожного дня були «сюрпризи» від наших опонентів», – розповів Володимир Феськов.

Читайте також:  Москаль назвав процес об’єднання Мукачівської ОТГ "пустим піаром"

Після жовтня, розпочалась інша фаза роботи. Довести державі, що Мукачівська ОТГ – це питання інтересу територіальних. Численні листи на КБУ, Мінфін, Міносвіти, Мінрегіон, підготовка до голосування за Бюджет на 2019 рік. Зрештою, ОТГ включили в бюджет о 04:47 ранку, та забов’язали КМУ визнати її спроможною. І от, це сталось сьогодні.

«Далі буде ще багато роботи: реорганізація, визначення старостинських округів, оптимізація ресурсів, налагодження роботи, вироблення спільних розвиткових та фінансових документів», – підсумував Володимир Феськов.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0