12 мукачівських школярів стажуватимуться у міськраді

Життя  10 червня 2019 року, 14:26 925 ФОТОФАКТ

Від сьогодні в стінах міської ради стажуватимуться 12 школярів, які входять до учнівської ради старшокласників, та лідери учнівського самоврядування. Всі вони працюватимуть над наповненням бази даних системи "розумне місто" ArcGIS, яке впроваджує Мукачево.

Зранку відбулася зустріч школярів з міським головою Андрієм Балогою. Програма стажування учнів у міськраді діє вже четвертий рік. Оплачуватимуть роботу молоді в стінах мерії коштом бюджету. Для цього прийнято програму організації громадських оплачуваних робіт для молоді у вільний від навчання час на 2018-2020 роки.

Читайте також:  Школярі із Загаття, що на Іршавщині, оригінально запросили на випускний у "стилі Зеленського та Порошенка"

У Мукачівській міській раді зазначили, що опісля стажування учні отримають сертифікати. Система ArcGIS – це платформа для побудови і використання геоінформаційних систем і використовується у практичній сфері державного управління, бізнесу, науки, освіти та ЗМІ.

Платформа ArcGIS дозволяє публікувати у інформацію для доступу і використання будь-якими користувачами. Система доступна в будь-якій точці, де можливе використання веб-браузерів, мобільних пристроїв у вигляді смартфонів, а також настільних комп’ютерів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0