Редакція «М-студіо» звернулася до мера Мукачева

Життя  12 червня 2019 року, 11:03 1701

Редакція «М-студіо» звернулася до міського голови Мукачева Андрія Балоги. Нижче подаємо оригінальний текст звернення.

Шановний Андрію Вікторовичу!

Редакція ТРК «М-студіо» на Вашу адресу надсилала ряд інформаційних запитів, термін відповіді на які, згідно закону, спливає на цьому тижні. Ми всі живемо у цифровому світі. Тож просимо і Вас, як молодого, прогресивного мера, не відставати від розвитку технологій та мотивувати Ваших підлеглих іти в ногу з часом.

В епоху всесвітньої діджиталізації, коли Президент обіцяє зробити країну цифровою, перенести все управління в смартфони, просимо органи Мукачівської міської ради вчасно на реагувати інформаційні запити, адже сучасні технології дають безмежні можливості для того, аби уникати старих методів пересилання інформації – поштою та паперами, витрачати ресурси та час.

Читайте також:  Мер Мукачева Андрій Балога вдруге став батьком

Закликаємо мера Мукачева: швидше реагуйте на інформаційні запити журналістів, адже приховувати від громади міста вам нема чого, адже, згідно декларації, ви – далеко не бідна людина, тож ми переконані, що жодні так звані відкати Вас не цікавлять.

Тому просимо надати нам інформацію, про яку запитували, і термін надання якої спливає на цьому тижні, нагадуємо: не зволікати та надати все вчасно, як того і передбачає законодавство, у п’ятиденний робочий термін.

Редакція ТРК «М-студіо» готова передати флешки чи інші носії, які потрібні для передачі запитів, аби на них не витрачалися народні гроші. Дякуємо за порозуміння, та віримо, що Ви – чесна та порядна людина.

Нагадаємо, нещодавно відомий співак розважав гостей на весіллі доньки нардепа у Мукачеві.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0