Як позбутися неприємного запаху поту: поради від Супрун

Життя  25 червня 2019 року, 12:54 3237

На запах поту впливає не лише температура повітря, а й такі фактори, як раціон, гормони, генетика, емоційний стан, види бактерій, які живуть на шкірі, та косметичні засоби, якими ми користуємося.

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун запевняє: неприємному запаху поту можна запобігти, а потовиділення – зменшити.

Як позбутися неприємного запаху поту

  • Регулярно приймайте душ за потреби користуйтеся антиперспірантами або дезодорантами.
  • Під час обрання дезодоранту чи антиперспіранту уважно читайте на етикетку, особливо звертайте увагу на застереження "не наносити на пошкоджену шкіру". Краще, якщо спирт буде протимікробною речовиною.
  • Носіть одяг із натуральних тканин, які дозволяють тілу дихати, та не затримують піт.
  • Стежте за раціоном. За потреби відмовтеся від продуктів та напоїв, які можуть спричиняти неприємний запах. Це, до прикладу, алкоголь, часник, цибуля, кольрабі, червоне м’ясо.
  • Займайтеся спортом. Під час тренувань потові залози активно працюють та "промиваються". Але пам’ятайте, що на кожне тренування потрібен чистий одяг.

Читайте також:  Як охолодити помешкання без кондиціонера

  • Різкий запах поту може бути також побічним ефектом препаратів, які ви приймаєте. Уточніть у лікаря, а за потреби проконсультуйтеся з ендокринологом.
  • Якщо вас часто турбує "емоційний" піт (коли ми стресуємо), є сенс подумати про видалення волосся в цих ділянках. "Його потрібно видаляти із коренями. Що менше волосяних фолікулів, то менше апокринових залоз, відповідно менше запаху. Гоління в цьому випадку майже нічого не вирішує", – запевняє Уляна Супрун.
  • Не користуйтеся аерозолями у приміщенні без гарної вентиляції. Аерозолі при вдиханні можуть бути токсичними, особливо, для маленьких дітей.

Нагадаємо, закарпатцям розповіли, як вберегтися від теплового удару.

Джерело: 24 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
Лена 21.12.2019, 15:00
Щоб не було неприємного запаху, необхідно користуватися спеціальними засобами. Мені допомагає в цьому плані ДрайДрай. Він дійсно дуже ефективний.