Дорогу встеляли пелюстками квітів: поховали хлопчика, який потонув у аквапарку

Життя  28 червня 2019 року, 09:50 35888 ВІДЕО

На Закарпатті вчора, 27 червня, поховали 6-річного хлопчика із села Довге, який 25 червня потонув у басейні в "Акваріопарку", що в Ужгороді. З дитиною прощалися всім селом. Дорогу встеляли пелюстками квітів.

6-річний хлопчик приїхав в аквапарк під відкритим небом із тіткою. Купався у басейні для підлітків, де глибина півтора метри. Тітка нібито відволіклась на кілька секунд. Коли дитина почала захлинатися й тонути, жоден із відпочивальників не помітив. Хлопчика побачили вже на дні басейну, його витягли непритомним.

Читайте також:  Хлопчик відпочивав із тіткою: подробиці трагедії, яка сталася в Ужгороді

"Першу медичну допомогу дитині надавав медик, який був у закладі. З приводу притягнення до відповідальності родичів поки не йдеться. У подальшому може бути визначена інша правова кваліфікація", – каже речник поліції Закарпаття Інеса Манзулич-Іванова.

У самому аквапарку журналістів всередину не впустили. Кажуть, рятувальники у них є. Чи були вони у день трагедії, пояснити не можуть. На вході в аквапарк висить банер: "Відповідальність за дітей несуть батьки, а не заклад". Юристи ж із цим не погоджуються. 

"У нас в Україні є правила, які передбачають певні обов’язки аквапарку. Біля басейну має бути рятувальник", – зазначає юрист Анатолій Рибачок. Більше про трагедію, яка сколихнула все Закарпаття, – у сюжеті "ТСН".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0