Двадцять випускників Мукачева отримали грошові премії

Життя  28 червня 2019 року, 10:19 9966 ФОТО

У четвер, 27 червня, 441 учень закладів загальної середньої освіти міста Мукачева завершили навчання і вже традиційно взяли участь у параді випускників. Цьогоріч, як і передні, роки парад провели на площі перед центральною бібліотекою. І традиційно свято почалось з урочистого параду вулицями міста.

Вітав випускників міський голова Андрій Балога. Міський голова урочисто вручив випускникам медалі. Цьогоріч серед випускників навчальних закладів міста 28 медалістів. 13 учнів отримали золоті медалі та 15– срібні.

Читайте також:  Парад випускників у Мукачеві: емоційні фото із заходу

Крім того, на параді випускників, учнів 11-х класів, які за результатами державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти отримали 12 балів та високі бали зовнішнього незалежного оцінювання, нагородили преміями у сумі 3000 грн.

Як зазначили у Мукачівській міськраді, йдеться про учнів, які здали ЗНО не менше як на 195 балів. Зазначимо, що серед них – 4 учнів СШ №16, 4 учнів НВК "Гімназія", 3 учнів із ліцею, 2 учні з ЗОШ №2 ім.Т.Г.Шевченка, 2 учнів із ЗОШ №20 ім. О.Духновича та по одному учню з ЗОШ №1 ім.О.С.Пушкіна, СШ №3, СШ №4, НВК 11, ЗОШ №13. 

Нагадаємо, що інтернет-видання "PMG.ua" вело пряму трансляцію із заходу. Переглянути її можна за цим посиланням.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0