У Мукачеві вчора відбувся святковий концерт

Життя  29 червня 2019 року, 15:21 1834 ФОТО

Святковим концертом привітали мукачівців з нагоди відзначення Дня Конституції України творчі колективи, поети та співаки міста. Лірично-патріотичні пісні звучали у виконанні хору "Відгомін" громадських об’єднань "Союз Українок" та "Просвіта" (керівник Наталія Добра).

Поетично-патріотичне слово звучало від літературного об’єднання "Рівне слово" (голова Тетяна Рибар). Про любов до рідної землі у своїх віршах ділились Михайло Шушкевич, Валентина Попелюшка, Тетяна Рибар та Імма Микуліна.

Читайте також:  Знаний мукачівець відзначатиме ювілей: святкуватимуть усім містом

Талановита молодь також порадувала танцями та піснями: хореографічний колектив центру культури і відпочинку "Паланок" подарував яскраву хореографічну постановку. Юні вихованці Мукачівської дитячої школи мистецтв ім.С.Мартона – учасники ансамблю "Срібний дзвіночок" (керівник Інна Небесна) до глибини душі вразили виконанням українських пісень.

Виступили також талановиті мукачівські виконавці: Ада Гірб, Мирослава Вербищук, Габріела Пашко, Вікторія Купинець, Віталій Горват, Юлія Копач та вихованки зразкової естрадної студії міського Будинку культури.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0