Мукачівські "муніципали" розповіли про порушення, які зафіксували за тиждень

Життя  1 липня 2019 року, 08:45 891

За тиждень інспекторами управління складено 28 протоколів 17 постанов та 13 приписів.

Адміністративні протоколи складались за наїзди автомобілів на тротуар, випасання худоби у невідведених для цього місцях, зберігання та розміщення товару, тари, манекенів, стелажів, інших спеціально пристосованих конструкцій для торгівлі товаром на прилеглих до об’єктів торговельної діяльності.

Читайте також:  У Мукачеві "муніципали" оштрафували свого ж колегу за порушення правил паркування

Приписи інспектори залишали директору відповідальної організації, який несвоєчасно та не у повному обсязі виконував пункт 6.5.8 «Правил благоустрою м. Мукачево», а саме «регулярне знищення бур’янів, скошення трави заввишки більше 10 см, видалення сухостійних дерев та чагарників, сухого та поламаного гілля та інше» з вимогою в семиденний термін усунути всі виявлені недоліки вказані у приписі. При невиконанні законних вимог інспекторів, щодо усунення порушень, відповідальна особа буде притягнена до адміністративної відповідальності за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Постанови виносились на водіїв, які порушили Правила дорожнього руху на автобусних зупинках міста, які порушують вимоги пункту 15.9 (е) (Зупинка забороняється ближче 30 м від посадкових майданчиків для зупинки маршрутних транспортних засобів, а коли їх немає – ближче 30 м від дорожнього знаку такої зупинки з обох боків) та в зоні дії знаку 3.34 (зупинку, стоянку заборонено).

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0