Cтуденти-медики, які протестували в Ужгороді, зустрілись з ректором УжНУ

Життя  2 липня 2019 року, 08:42 836

У понеділок, 1 липня, за ініціативи ректора УжНУ Володимира Смоланки відбулася зустріч із студентами-медиками, які здають екзамен IFOM. Цьогоріч в Україні студенти-медики здаватимуть екзаменаційне випробовування вперше.  Міжнародний іспит з основ медицини (IFOM - International Foundations of Medicine)  студенти 3 курсу спеціальності “Медицина” складатимуть 1-3 липня, він є обов’язковою складовою Єдиного державного кваліфікаційного іспиту.

«У студентів є цілий ряд зауважень, сумнівів щодо цього екзамену. Побоювання полягало в тому, що деякі питання, які входять в цей іспит, не були передбачені навчальними програмами в українських ВНЗ. Нещодавно я мав зустріч із заступником міністра охорони здоров’я з приводу цього екзамену, для того щоб з «перших вуст» почути позицію міністерства. Відтак, цьогоріч при здачі   іспиту буде поставлено  оптимальний поріг, для того щоб студенти, які здали КРОК, здали успішно  й IFOM», – зазначив Володимир Смоланка.

Читайте також:  В Ужгороді студенти-медики вийшли на протест

В минулому році УжНУ отримав лист від МОЗ, за яким  університет має право коригувати свої  навчальні програми.  За оновленими програмами, які приведені у відповідність до стандартів університетів Вишеградської четвірки, студенти-медики навчатимуться вже з 1 вересня цього року, – йдеться у повідомленні інформаційно-видавничого центру УжНУ.

Здача екзамену IFOM дозволяє оцінити рівень знань студентів згідно західних стандартів освіти,  а також є оцінкою підготовки студентів-медиків в тому чи іншому університеті. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0