У маленького хлопчика із Закарпаття знайшли страшну недугу. Рідні благають про допомогу

Життя  2 липня 2019 року, 19:54 22516 ФОТО

На початку березня цього року у Максимка Безрученка із Закарпаття виявили злоякісну пухлину (нейробластому) на нирці розміром 9 см.

Родина терміново вивезла дитину до Угорщини, щоб розпочати лікування. Саме там малюка прооперували, щоб видалити пухлину і уражені лімфовузли, але подальше дослідження показало, що хвороба уразила і кістковий мозок.

Максим Безрученко потребує допомоги небайдужих

"Після декількох днів реабілітації Максиму призначили хіміотерапії, позаду вже 7 блоків та низка обстежень. Після четвертого блоку хімії було встановлено, що Максиму необхідна аутологічна трансплантація кісткового мозку, яка буде проведена по закінченню останнього блоку хіміотерапії. Лікарі повідомили, що приблизна вартість операції – 70 000 доларів США", – розповідають рідні малюка.

Читайте також:  У сім’ї закарпатської заробітчанки сталася страшна біда. Жінка благає про допомогу

Наразі зібрано 50 000 доларів. Операція має відбутися через місяць. Рідні маленького закарпатя просять активно долучитисядо підтримки Максимчика. Зібрати залишилося небагато.

У маленького закарпатця Максима Безрученка знайшли страшну недугу

Після трансплантації Максима чекає довготривала реабілітація у санітарному блоці за стерильних умов, тож ця сума не остаточна. Родина просить долучитися до збирання коштів на порятунок життя дитини.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк: 5168 7573 5316 1864.

Безрученко Ірина Мар’янівна.

Нагадаємо, після візиту до стоматолога померла 20-річна дівчина. Її не стало вчора, 1 липня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0