У Мукачеві понад 3 мільйони пасажирів за рік користуються електронним квитком

Життя  9 липня 2019 року, 11:23 1659 ФОТО

Мукачівці активно користуються послугами міського транспорту, використовуючи електронні квитки. За день в середньому нараховують 5000-5500 поїздок із допомогою електронного квитка.

З них близько 40% – це багаторазовий електронний квиток, решта – одноразові qr-квитки. Крім того, щоденно по paypass проїздить близько 500-600 людей. І окремо пільгова категорія – в середньому 4500 проїздів щоденно здійснюється карткою мукачівця.

Багаторазовий електронний квиток

Мукачівці майже два роки їздять із допомогою електронного квитка. В сучасних автобусах, жителі міста можуть розплачуватися за проїзд, як банківською карткою, так і карткою мукачівця.

Читайте також:  Водій однієї з мукачівських маршруток став героєм для містян, – соцмережі

Для здійснення проїзду в громадському транспорті необхідно при вході в автобус піднести до валідатора (електронного компостера) проїзний квиток тривалого користування або електронний квиток.

Валідатор в автобусі

На картці мукачівця встановлений транспортний додаток. Картку можуть оформити мешканці міста, які досягли 14 років. Для пільгової категорії населення картка мукачівця замінила пільгове посвідчення та дає можливість безкоштовного проїзду.

Як переконують в Мукачівській міській ОТГ, також в пунктах продажу можна придбати одноразовий квиток, який містить QR-код та надає право на одноразовий проїзд. У місті діють точки продажу «АРМ «Касир», де можна поповнити проїзний квиток тривалого користування та придбати одноразові квитки.

Нагадаємо, у Мукачеві водій автобусу їздив під кайфом.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0