Новий керівник Закарпатської митниці вже почав працювати

Життя  12 липня 2019 року, 14:51 66780 ФОТО

Директор Департаменту організації протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії ДФС України Василь Поїзд вже на Закарпатті. Напередодні, 11 липня 2019 року, він, як виконуючий обов’язки начальника Закарпатської митниці ДФС, провів першу робочу нараду з працівниками очоленого відомства.

Насамперед фахівець зауважив, що тільки спільними зусиллями та злагодженими діями вдасться досягти високого результату, яке вимагає як суспільство, так і президент. За його словами, першим завданням, яке стоїть перед Закарпатською митницею зараз, це якісна протидія контрабанді та митним правопорушенням у рамках чинного законодавства, налагодження якісного та швидкого митного оформлення товарів, на що Василь Поїзд звернув увагу начальників усіх митних постів Закарпатської митниці.

Читайте також:  "А звідки iPhone? У вас маленька зарплата", – відео розмови Зеленського з митниками облетіло мережу

Також він запевнив присутніх, що буде прискіпливо слідкувати за належним виконанням своїх службових обов’язків співробітниками митниці. Серед іншого, одним із пріоритетів нового керівника стане розвиток інфраструктури, встановлення сканерів, будівництво під’їзних шляхів та реконструкція митних пунктів пропуску. Як розповіли в ДФС у Закарпатській області, відтак персонал митниці поінформували про відповідальність за пропозицію, обіцянку або одержання неправомірної вигоди.

До слова, наказ ДФС покладання на Василя Поїзда виконання обов’язків начальника Закарпатської митниці ДФС датований 9 липнем 2019 року. У своїй заяві голова ДФС Олександр Власов аргументував це рішення готовністю ДФС до практичної реалізації Указу Президента України «Про заходи щодо протидії контрабанді та корупції під час митного оформлення товарів».

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0