Нардеп Василь Петьовка отримав грамоту та ювілейну медаль від Митрополита Марка

Життя  12 липня 2019 року, 15:51 1199 ФОТОФАКТ

12 липня – Свято верховних апостолів Петра і Павла – традиційно на Закарпатті святкують особливо. Урочистими є Богослужіння у цей день храмах на честь Святих Апостолів Петра і Павла. 

Святковою сьогодні була Літургія у Свято-Петро-Павлівському храмі в с. Кіреші. Богослужіння до храмового свята у Кірешах очолив митрополит Марк – архієпископ Хустський та Виноградівський. В цей день тут зібралися сотні вірян, аби помолитися та віддати хвалу Богу. Гарною традицією храмових свят на Закарпатті є відзначення тих, хто добрими справами найбільше підтримує та допомагає церкві.

Читайте також:  День Петра і Павла: прикмети та традиції святкування

Під час Богослужіння Митрополит Марк вручив особливі нагороди мирянам. Грамотою та ювілейною медаллю «В благословення за старанні труди» митрополит Марк – архієпископ Хустський та Виноградівський нагородив і народного депутата України Василя Петьовку.

 Василь Петьовка отримав грамоту та ювілейну медаль від Митрополита Марка

Хустська єпархія УПЦ була заснована 1994 році, до неї входять Виноградівський, МІжгірський, Рахівський, Тячівський та Хустський райони Закарпатської області. У 2019 році Хустська єпархія УПЦ відзначає ювілейні 25 років.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0