Новий адміністративний устрій: Закарпаття можуть скоротити до 4 районів

Життя  13 липня 2019 року, 15:18 12272

Відповідно до нової моделі адміністративно-територіального устрою в Україні замість 490 районів буде сформовано 102. З них, 92 райони, які знаходяться на підконтрольній території України і +10 – на тимчасово окупованих районах Донецької та Луганської областей та АР Крим. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко. У цьому контексті, як видно з долученої інфографіки, на Закарпатті залишаться всього 4 райони.


"Нова система адміністративно-територіального устрою дозволить сформувати якісний менеджмент європейського зразка — за показниками розвитку людського потенціалу, якісних послуг і секторальних реформ. Також це дасть можливість не лише побудувати якісну модель управління, а й ефективно використати кошти на місцях, які нині спрямовуються на існуючі майже пів тисячі райдержадміністрацій", — зазначив Геннадій Зубко.

Читайте також:  В Іршаві відкрили нову адміністративну будівлю районного суду

За його словами, новий субрегіональний рівень дасть можливість збільшити території і кількість їх мешканців до 150 тисяч, що проживають у районах. Це дасть змогу сформувати якісні потужні команди, котрі зможуть координувати, управляти процесами та делегованими повноваженнями від держави. 

Нагадаємо, що до бюджету Мукачева за півроку надійшло майже 40 мільйонів єдиного податку.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0