Липневий буревій на Закарпатті визнали надзвичайною ситуацією природного характеру місцевого рівня

Життя  16 липня 2019 року, 10:15 1085

У понеділок, 15 липня, в облдержадміністрації відбулося засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Розглядали питання подолання наслідків негоди, яка пронеслася краєм 7 липня і завдала значної шкоди господарству.

Сильні опади, град та різкі пориви вітру пошкодили покриття приватних і комунальних будинків, дороги, насадження. Найбільших втрат зазнали сади і зернові культури на полях Ужгородщини та Іршавщини. Загалом, за попередніми розрахунками, загальна сума збитків завданих області становить 53 мільйони 908,97 тисяч гривень.

Буревій наробив біди на Закарпатті

Голова облдержадміністрації Ігор Бондаренко звернув увагу членів комісії на необхідності проведення роз’яснювальної роботи серед мешканців щодо необхідності страхування майна на випадок надзвичайних ситуацій природного характеру, які у нашому краї стаються доволі часто.

Читайте також:  У небі над Ужгородщиною зафіксували незвичне природне явище

Члени комісії визнали буревій, який пронісся краєм 7 липня, надзвичайною ситуацією природного характеру місцевого рівня. Іршавській та Ужгородській райдержадміністраціям доручено невідкладно завершити обстеження пошкоджених негодою житлових будинків та об’єктів інфраструктури і подати інформацію в облдержадміністрацію.

Відповідні структури ОДА мають за результатами опрацювання поданих документів терміново підготувати пропозиції щодо джерел фінансування заходів із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Також невідкладно належить вжити першочергових заходів з ремонту пошкоджених покрівель для чого використати місцеві матеріальні та фінансові резерви.

У селі Сюрте вітер позривав дахи будинків

Місцеві бюджети мають надати постраждалим (особливо малозабезпеченим сім’ям) матеріальну допомогу. Контроль за виконанням ухваленого рішення голова облдержадміністрації залишив за собою.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0