Закарпатські митники вилучили в українця майже 50 літрів пива

Життя  16 липня 2019 року, 16:59 954 ФОТОФАКТ

Українець заїхав мікроавтобусом «Mercedes-Benz Sprinter 519» на митний пост «Ужгород» і проходив митний контроль «червоним коридором». При усному опитуванні він заперечив наявність будь-яких товарів в обсягах, що підлягають обов’язковому письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами та підпадають під встановлені законодавством  заборони або обмеження при переміщенні через митний кордон України.

В ході митного контролю транспортного засобу митники виявили 106 бляшаних банок пива, загальною місткістю 53 літри. Виявлені товари відносяться до першої – двадцять четвертої групи УКТ ЗЕД. Українське митне законодавство забороняє ввозити громадянам для вільного обігу товари, що класифікуються в цих групах в будь-яких обсягах.

В українця на кордоні вилучили пиво

Громадяни, які досягли 18-річного віку, можуть ввозити алкогольні напої на митну територію України в ручній поклажі або супроводжуваному багажі без сплати митних платежів та без письмового декларування на одну особу 5 літрів пива.

Читайте також:  І знову контрабанда: водій рейсового автобуса намагався незаконно вивезти цигарки з країни

Таким чином, українець не заявив за встановленою формою в митній декларації точні відомості про переміщувані ним через митний кордон України товари, які в цій кількості підлягають обов’язковому письмовому декларуванню та обмежені для переміщення через митний кордон України. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 472 Митного кодексу України.

На митному пості Ужгород в чоловіка вилучили 48 літрів пива

У ДФС у Закарпатській області розповіли, що наразі складено протокол про порушення митних правил, 5 літрів пива пропущено через митний кордон України, 48 літрів вилучено до остаточного рішення суду.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0