Ігор Бондаренко зустрівся із сім’ями, чиї будинки постраждали під час буревію

Життя  18 липня 2019 року, 10:57 593 ФОТО

У середу, 17 липня, голова облдержадміністрації Ігор Бондаренко відвідав село Сюрте на Ужгородщині, яке постраждало від негоди 7 липня. Разом із головою райдержадміністрації Ерікою Кинєв та очільником села Арпадом Пушкарем голова ОДА зустрівся з місцевими мешканцями, господарства яких зазнали пошкоджень від буревію та перевірив стан отримання ними грошової допомоги.

Ігор Бондаренко у селі Сюрте

Також проінспектував місцеву школу, де оглянув проведення відновлювальних робіт даху та інших споруд навчального закладу. На ці цілі з резервного фонду районного бюджету було виділено 1 млн. гривень.

Читайте також:  У небі над Ужгородщиною зафіксували незвичне природне явище

"Ми бачимо, що ремонтні роботи тривають активно, оскільки кошти на їхнє проведення були в короткий термін виділені за рахунок районної Програми щодо запобігання надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2019-2022 роки, – зазначив Ігор Бондаренко. – Обласна влада й надалі контролюватиме хід відновлювальних робіт у постраждалих від негоди населених пунктах, і наголосив, що завдяки Указу Президента України, підписаного 11 липня, вирішено питання фінансування та забезпечення всіма необхідними ресурсами для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків буревію і відбудови зруйнованої інфраструктури".

Голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко навідався у село Сюрте

Також голова облдержадміністрації зустрівся з малозабезпеченими сім’ями села, які зазнали втрат від природного лиха, і запевнив їх, що влада краю не залишить їх на самоті з проблемами. 40 мешканців села з 50-ти, що постраждали, вже отримали матеріальну допомогу. Решта поки не змогли цього зробити, оскільки шість із них тимчасово перебувають за кордоном, а в інших вирішується питання оформлення необхідних документів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0