Інга Маковецька: Підтримка багатодітних сімей – обов’язок держави

Життя  18 липня 2019 року, 14:52 1017 ФОТО

П’ятеро дівчат і двоє хлопців: таке головне багатство нажила родина Стинич, яка живе в селі Шенборн, що на Мукачівщині. Про таку велику сім’ю подружжя і не мріяло, кажуть, на це була Божа воля. Своїх дітей намагаються забезпечувати у міру сил та можливостей. Втім, кажуть, було б добре, якби і держава їх більше підтримувала.

Довго у декретній відпустці Олеся Стинич не пробула, вже вийшла на роботу. За її словами, витрати на виховання дітей щороку тільки зростають.

Багатодітна родина Стинич

"Тільки щоб одягнути скільки треба коштів. А прогодувати, придбати зошити, інше шкільне приладдя це дійсно важко", – розповідає багатодітна мама.

Читайте також:  З’явився новий вид соціальних виплат для багатодітних сімей

Наскільки складно виховувати та ростити таку кількість дітей добре розуміє волонтерка, журналістка, а сьогодні ще й кандидат в народні депутати від Радикальної партії Олега Ляшка Інга Маковецька. Вони разом із заступником Лідера РПЛ, нардепом Василем Амельченком завітали у гості до багатодітної родини.

Кандидат в народні депутати від Радикальної партії Олега Ляшка Інга Маковецька відвідала багатодітну родину

"Кожна багатодітна родина в Україні по-своєму унікальна, – ділиться враженнями Інга Маковецька. – Але у кожній такій родині панує тепло, це те, до чого ми всі повинні прагнути. Тому держава мусить допомагати таким сім’ям".

Наразі ж, за її переконанням, уваги з боку держави приділяється недостатньо. А виплати, які отримують сім’ї з дітьми, зовсім не високі.

"Однозначно потрібна підтримка в освітянському напрямку – часто матері нарікають, що діти хотіли б вчитись і музиці, і малюванню, проте не мають такої змоги. Отримати путівку на відпочинок для дитини з багатодітної сім’ї практично неможливо, м розповіла Інга. – Таких проблем у кожній області та кожній родині багато. Тому це дуже необхідний крок з боку держави – підвищувати виплати при народженні дитини, надавати пільги членам багатодітних сімей на проїзд, на навчання, бо ці діти – це майбутнє України".

Один із семи дітей родини Стинич

Наразі ж найбільшу підтримку в багатодітній сім’ї Стинич отримують одне від одного та сподіваються на краще майбутнє для своїх дітей.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0