Три дільничні виборчі комісії на Закарпатті підписали протоколи майбутнім числом

Життя  22 липня 2019 року, 07:46 1147

На Закарпатті, під приміщенням ОК №69 (центр – Мукачево) дві дільничні виборчі комісії чекають, оскільки підписали протоколи про підрахунок голосів 22 липня, хоча закінчили його ще 21 липня.

За інформацією спостерігача ОПОРИ це дві дільничні виборчі комісії – №210209 (село Крайня Мартинка) та №210349 (село Герцівці). Як прокоментували спостерігачу представники ДВК, вони не думали, що доїдуть до ОВК до півночі, тому і підписали протоколи вже 22 липня.

Читайте також:  Які партії проходять у Парламент: оновлені результати екзит-полу

Така ж ситуація і на окрузі №70 (центр – Свалява), одну із ДВК, а саме №210346 (село Грабово), яка приїхала до 00:00 в окружній виборчій комісії розвернули, адже протокол був підписаний 22 липня, а не 21.

Згідно із частиною 5 статті 91 Закону України «Про вибори народних депутатів України» у протоколах про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці у загальнодержавному окрузі в межах одномандатного округу та в одномандатному окрузі зазначаються дата і час (година і хвилини) його підписання членами дільничної виборчої комісії. Кожен примірник протоколу підписується головою, заступником голови, секретарем та іншими членами дільничної виборчої комісії, які присутні на засіданні виборчої комісії. Член дільничної виборчої комісії, присутній на засіданні дільничної виборчої комісії, зобов’язаний підписати протокол про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0