Закарпатські митники вилучили китайського товару на 3 мільйони

Життя  24 липня 2019 року, 15:33 3350 ФОТО

На митному посту «Тиса» Закарпатської митниці ДФС припинено ввезення з порушенням митних правил товару з Китаю. Згідно з поданими водієм до митного контролю товаросупровідними документами через митний кордон України в митному режимі «імпорт» переміщувались «товари широкого вжитку» загальною вартістю понад 129 тис. доларів США.

Продавець та відправник товару – китайське підприємство, а покупець та одержувач – українське ТОВ з міста Дніпро. В ході митного контролю транспортного засобу та товарів працівники Закарпатської митниці ДФС виявили невідповідність заявленого в товаросупровідних документах товару, фактично наявному щодо найменування, кількості та вартості.

На митному пості Тиса вилучили товари з Китаю

Зокрема, митники виявили не вказані в документах товари: жіночі джинсові куртки, різних розмірів та торгівельних марок; біжутерію; обручі для волосся; блискавки для одягу; наручні годинники; рулони з сіткою різних розмірів та кольорів. Загальна кількість незаявленого товару становить 18761 шт., орієнтовною вартістю 3 млн грн. 

Читайте також:  Закарпатських митників викрили на масштабних зловживаннях

Таким чином, підприємець вчинив дії спрямовані на переміщення через митний кордон України товарів, з приховуванням від митного контролю шляхом подання органу доходів і зборів документів, що містять неправдиві відомості щодо найменування товарів, їх кількості та вартості.

Митники вилучили китайський товар

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. У ДФС Закарпатської області зазначили, що наразі складено протокол про порушення митних правил, виявлений товар, що не був зазначений в поданих до митного контролю документах, вилученого до рішення суду. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0