Маленька закарпатка потребує допомоги небайдужих

Життя  26 липня 2019 року, 09:31 2596 ВІДЕО

Маленька Софійка з народження живе у тиші і не може почути мамин голос. Про це батьки дізналися кілька тижнів тому, коли дівчинці виповнилося два роки. Оксана і Сашко Боровичі помічали, що донька не завжди відгукується на своє ім’я, не реагує на шум. Але щоразу заспокоювали себе і сподівалися на краще.

В обласній дитячій лікарні після обстеження батьки почули невтішний діагноз – двобічна нейросенсорна глухота. Простіше кажучи, Софійка нічого не чує. А отже не зможе навчитися говорити. Єдина можливість – кохлеарний імплант, який шляхом оперативного втручання ставлять всередину вушка.

Читайте також:  Як здійснили мрію невиліковно хворої дівчинки із Закарпаття

Але зробити це потрібно якнайшвидше, щоб маленька дівчинка адаптувалася до світу звуків. Цьогоріч такі імпланти в Україні можна встановити за кошти держави. Але зараз у списку 443 дитини, а черга рухається надто повільно.

Реквізити для допомоги Софійці Борович

Тому батьки намагаються зібрати кошти бодай на один імплант, аби Софійка почала призвичаюватись до звуків. Його вартість – 25 тисяч євро. Для звичайної родини це непідйомна сума. Наразі у батьків є лише п’ята частина суми. Тому вони звертаються до всіх небайдужих із проханням допомогти. Більше – у сюжеті "Сіріусу".

Як раніше писало "PMG.ua", на Закарпатті 19 дітей мають рідкісне невиліковне захворювання.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0