Обурені закарпатці звернулися до Володимира Зеленського

Життя  31 липня 2019 року, 10:08 6325 ВІДЕО

Понад місяць минув із часу проведення конкурсу на обрання директора комунального некомерційного підприємства "Ужгородський міський пологовий будинок". Тоді конкурсна комісія обрала новою директоркою Вікторію Пантьо.

Однак досі контракт із переможницею конкурсу не підписаний, а в сторону членів конкурсної комісії та окремих депутатів міської ради звучать погрози. Про це заявили члени колективу Ужгородського міського пологового будинку увідео зверненні до президента Володимира Зеленського та керівника його офісу Президента УкраїниАндрія Богдана.

"Пройшло більше місяця. Надія на проходження у Верховну Раду братів Андріївих провалилася. Цілодобові пошуки компромату на переможця конкурсу не дали результату, а контракт і нині не збираються підписувати", – зазначають працівники медзакладу.

Читайте також:  Ужгородський пологовий будинок отримав нового керівника

За словами медиків, деяких членів комісії і депутатів міської ради залякують та змушують відмінити результати конкурсу, посилаючись на особисту дружбу та порозуміння з боку очільника офісу Президента пана Андрія Богдана "та бандитської верхівки Закарпаття".

 "У місті процвітає продаж всіх посад у держустановах: від прибиральниці до керівника. Сьогодні міська влада цинічно продає посаду директора медичного закладу ", – запевняють ужгородці. Більше – у відео, яке оприлюднила Вікторія Пантьо.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0