Фотографують порушення, заповнюють бланк, залишають під "двірниками": як у Мукачеві штрафують водіїв без їх присутності

Життя  1 серпня 2019 року, 12:14 1805 ФОТО

Інспектори з паркування управління муніципальної інспекції продовжують штрафувати водіїв за неправильну парковку.

Нагадуємо, що за паркування у межах дії знаків «зупинка заборонена» та «стоянка заборонена» порушнику доведеться сплатити 255 грн. Якщо водій-порушник сплатить штраф упродовж 10 днів, його вартість становитиме 50% від загальної суми.

Читайте також:  Зміни у серпні: нові ціни на газ, подорожчання пального і штрафи за єврономери

Процес виписування штрафів виглядає наступним чином. Інспектори з паркування управління муніципальної інспекції визначають вид порушення, роблять не менше двох фотографій із прив’язкою до геолокації або до нерухомих об’єктів. Після цього інспектори виписують повідомлення про штраф на спеціальному бланку. Одна копія залишається у інспекторів, іншу передають водієві. Якщо водія-порушника немає на місці, то інспектор його встановлює за допомогою Національної автоматизованої інформаційної системи (НАІС) і повідомлення про штраф залишають на лобовому склі автомобіля. Якщо порушник нічого не сплатить впродовж 30 днів, то матеріали адміністративного провадження будуть надіслані до виконавчої служби для примусового стягнення штрафу в повному обсязі.

Штрафування водіїв у Мукачеві

Наразі більшість штрафів інспектори з паркування виписують без участі водія та лише на транспортні засоби з українською реєстрацією, а на транспортні засоби з іноземною реєстрацією інспектори з паркування виноситимуть постанови в присутності водіїв даних автомобілів, – інформує Управління муніципальної інспекції.

Штрафування водіїв у Мукачеві

Штрафування водіїв у Мукачеві

Штрафування водіїв у Мукачеві

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0