Били скакалкою і змушували мити унітази зубною щіткою: діти розповіли про нелюдські знущання у притулку

Життя  7 серпня 2019 року, 10:28 5876 ВІДЕО

Скандал у дитячому притулку в Батьові. В інтернеті з’явилися кадри із побитими дітьми. У насиллі звинувачують вихователів. "Богдана Федорівна прийшла, от так взяла скакалку, отак дала по плечах. – Вихователька? Ай, і куди б’ють? – Усюди б’ють", – цей аудіозапис разом із фотографіями днями оприлюднили в мережі волонтери після того, як навідалися в притулок для дітей у селищі Батьово.

Діти розповіли про те, як їх б’ють та обзивають. 8-річний Михайло розповідає, що синець йому поставила медсестра після того, як разом із ще 3-ма вихованцями він спробував утекти додому. Такі насильницькі методи виховання тут застосовують не вперше, кажуть діти.

Притулок працює вже 19 років. Щороку через заклад проходить близько 400 неповнолітніх. Директор божиться, що нічого про насильство в закладі не знає. Запевняє, синці не справа рук вихователів.

Читайте також:  У дитячому притулку на Берегівщині знущаються над вихованцями?

"Це діти, 4 осіб, які в нас самовільно залишили притулок. Перебували в розшуку і прийшли із синцями. Викладачі в мене, чесно кажучи, працюють від самого початку, ніколи не помічала за ними агресії. Може бути, не може бути. Я наразі вам не можу сказати. Діти в нас бувають різні", – стверджує Марта Шелемба, в.о. директора Обласного дитячого притулку в Батьові.

Та історія Михайла не поодинока. На жорстокість у притулку скаржаться й інші вихованці. Кажуть, за погану поведінку часто отримують стусани та принизливі покарання.

"Ми хочемо піти на груші, на сливи на яблука, вони нам не дозволяють. Ми раз пішли, то нас били по ногах скакалкою. Мене колись заставляли туалети мити, зубною щіткою, бо то в них тут такі правила – мити туалети зубною щіткою. А потім тим діти чистять зуби", – розповідають Вікторія, Данієла та Карина, вихованки Обласного дитячого притулку в Батьові.

Вихователька та медсестра, на яких вказали діти, говорити з журналістами відмовилися. Докладніше – у сюжеті телеканалу "Інтер".

Нагадаємо, у програмі "Стосується кожного" показали шокуючий сюжет про катування хлопчика на Закарпатті.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0