Митники, яких на Закарпатті "розніс" Зеленський, не звільнилися

Життя  12 серпня 2019 року, 19:49 1366

Володимир Зеленський розкритикував митників на Закарпатті, але ніхто з них не подав у відставку.

Митники, яким Володимир Зеленський під час наради на Закарпатті влаштував рознос і запропонував починати нормально працювати, або писати заяви на звільнення, не покинули свої посади. Про це сказав глава Державної митної служби Максим Нефьодов.

"Ніхто не написав заяви, звичайно...", – сказав він. Більш того, за словами чиновника, співробітників ДМС, які скомпрометували себе, навіть звільнити дуже проблематично.

Читайте також:  "А звідки iPhone? У вас маленька зарплата", – відео розмови Зеленського з митниками облетіло мережу

"Це не буде просто. Процес державної служби побудований таким чином, що звільнити працівника можна через 6-7 місяців від моменту, коли ти захотів його звільнити, до самого звільнення. А потім ще суди", – зазначив Нефьодов.

При цьому, говорить глава ДМС, під час створення нової держслужби"можливо, вдасться почистити якусь невелику купку керівного персоналу, але не більше".

"Тому я і пропонував у стратегії реформи щось зробити з законодавством у цій сфері. Можливо, переводити митників на термінові контракти. А з іншого боку, потрібно вводити страхування їх відповідальності, давати їм можливість отримувати за хороші результати роботи. Це також буде один з напрямків реформи", – зауважив чиновник.

Нагадаємо, закарпатських митників викрили на масштабних зловживаннях.

Джерело: РБК Україна
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0