Василь Петьовка звернувся до Ігоря Бондаренка

Життя  15 серпня 2019 року, 11:52 1682 ФОТО

На відновлення обласної дороги Великий Бичків–Водиця, що на Рахівщині, виділено 3 мільйони гривень. Цих грошей вистачить на ремонт 370 метрів шляху. Народний депутат Василь Петьовка звернувся до голови ОДА Ігоря Бондаренка із запитом, у якому йдеться про необхідність терміново виділити кошти на ремонт цієї дороги.

Обласна дорога  Великий Бичків–Водиця (поблизу с. Верхнє Водяне), протяжністю 11 кілометрів, у катастрофічному стані. Місцеві жителі, і ті, кому доводиться нею рухатись зазначають: цей відрізок шляху і дорогою назвати складно. Руйнація дорожнього полотна досягла критичної межі.

Читайте також:  Оприлюднено перелік доріг, які на Закарпатті відремонтують найближчим часом

У 2018 році тут вдалося відремонтувати тільки 1,27 км дороги. Нещодавно капітальний ремонт поновили. Однак на ремонт з бюджету виділили всього 3 млн. гривень, про що інформувала прес-служба облдержадміністрації. За підрахунками підрядників, цих коштів вистачить, щоб відремонтувати 370 метрів дороги. Станом на сьогоднішній час, техніка організації підрядника знаходиться на вказаній ділянці дороги та виконує її ремонт.

Рахівська районна рада та місцева адміністрація самостійно профінансувати ремонт цієї ділянки дороги не в змозі, асигнування з державного бюджету надійшли в недостатньому обсязі. 

Народний депутат Василь Петьовка звернувся до голови  Закарпатської ОДА Ігоря Бондаренка, щоб вирішити питання з фінансуванням капітального ремонту дороги Великий Бичків – Водиця.  У зверненні йдеться про те, що кошти для повного комплексу ремонтних робіт цієї дороги, необхідно виділити тепер, оскільки вся спецтехніка перебуває на місці, а враховуючи особливі кліматичні умови  Рахівщини, роботи доречно здійснювати влітку  та ранньої осені.

Нагадаємо, у Мукачеві триває ремонт Берегівської об’їзної.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0