Голова НСЖУ Томіленко: "PMG.ua" – приклад трансформації для кожної локальної газети"

Життя  15 серпня 2019 року, 16:57 946 ФОТО

У середу, 14 серпня, до редакції видань "Панорама Медіа Групи" завітав голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко.

Він поспілкувався із журналістами інтернет-видання "PMG.ua" та газети "Панорама". Зокрема в ході неформальної розмови вдалось обговорили стан свободи слова та перспективи розвитку друкованих медіа в регіоні з шеф-редактором медіа Василем Гарагоничем

Читайте також:  Прозорість закарпатських онлайн-ЗМІ: "PMG.ua" – у лідерах

Сергій Антонович цікавився станом справ газети "Панорама", яка першою на Закарпатті та однією з перших в Україні пройшла процес роздержавлення, вижила і ось уже майже два десятиліття демонструє успішний розвиток. 

Василь Гарагонич та голова НСЖУ Сергій Томіленко

Користуючись нагодою голова НСЖУ привітав головного редактора інтернет-видання "PMG.ua" Івана Гарагонича з ювілеєм, який він святкує 15 серпня, побажав йому нових творчих звершень.

Ось як київський гість описав свої враження від візиту до редакції "Панорами" на своїй сторінці в мережі Фейсбук. "Передова конвергентна редакція Закарпаття. PMG.ua – приклад трансформації для кожної локальної газети. Майбутнє у медіа є", – зазначив голова НСЖУ.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0