Валерій Лунченко: "Повинні зробити усе можливе, аби Закарпаття уникнуло екологічної катастрофи"

Життя  15 серпня 2019 року, 16:42 807

Учора закарпатські народні депутати Валерій Лунченко, Василь Петьовка та Роберт Горват звернулися до голови Закарпатської ОДА з проханням у терміновому порядку скликати нараду з метою термінового вирішення ситуації, що склалась в області з вивезенням та переробкою відходів.

Нардеп Валерій Лунченко також прокоментував ситуацію: "Я постійно зустрічаюся з жителями нашого краю. І майже в кожному селі величезна проблема з вивозом сміття. Його просто нема куди подіти. Тому маємо ще один наслідок - купи сміття розкидані по лісах та берегах річок. Це злочин проти нашого краю!", – зауважив Валерій Лунченко.

Читайте також:  ЦВК зареєструвала народним депутатом закарпатця Валерія Лунченка

Безконтрольне зберігання відходів наносить значної шкоди здоров’ю та забруднює повітря і воду. "Сьогодні через переповненість сміттєзвалищ в деяких районах області обслуговуючі фірми й взагалі відмовляються вивозити відходи з населених пунктів. Незважаючи на це, на Закарпатті досі не збудовано жодного сміттєпереробного заводу чи сортувальної лінії. Саме тому разом з народними депутатами Василем Петьовкою та Робертом Горватом звернулися до керівництва області з проханням у терміновому порядку скликати нараду, щоб знайти спільні шляхи вирішення цієї проблеми. Повинні зробити усе можливе, аби Закарпаття уникнуло екологічної катастрофи, а багаторічна проблема наших краян була вирішена!", – підсумував нардеп.

Нагадаємо, 21 липня 2019 року в Україні відбулися позачергові вибори до ВРУ. На одномандатних виборчих округах в межах Закарпатської області було обрано 6 нардепів – № 68 – Роберт Горват, №69 – Віктор Балога, №70 – Лаба Михайло, №71 – Валерій Лунченко, №72 – Василь Петьовка, №73 – Владіслав Поляк.

Одну з найпереконлишивіх перемог в Україні здобув саме Валерій Лунченко, який залучився підтримкою майже 50% виборців округу. При цьому відрив від найближчого конкурента від партії «Слуга народу» склав 11 000 голосів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0