Життя   • 16 серпня 2019 року, 09:262978 ВІДЕО

Наступного тижня поліція почне зупиняти "євробляхи"

Наступного тижня поліція почне зупиняти "євробляхи"

22 серпня спливає термін розмитнення ввезених із порушенням автівок на іноземній реєстрації, тож на автомобілістів чекають штрафи. Санкції по "євробляхах" мали набути чинності з 24 травня 2019 року, однак їх відтермінували на 90 днів. За цей час власники автівок на іноземній реєстрації не поспішали розмитнювати своїх "залізних коней". Так, статистика Закарпаття після закінчнння "пільгового" періоду з 23 лютого по цей день – всього 411 "євроблях".

За тиждень, з 22 серпня, вступають в дію нові норми Митного кодексу щодо посилення адміністративної відповідальності за порушення вимог законодавства при переміщенні транспортних засобів з іноземною реєстрацією в митних режимах тимчасового ввезення і транзиту.

Читайте також:  Новий керівник митниці має намір змінити метод оцінки "євроблях" при розмитненні

Від 170 до 170 тисяч гривень з конфіскацією транспортного засобу – у таких межах коливатимуться розміри штрафів. Нацполіція вже має доступ до бази даних митниці, починаючи з 00 годин 22 серпня матимуть всі повноваження зупиняти "євробляхи". А притягатимуть до відповідальності порушників законодавства вже через 21 день.

Варто додати, автівки з іноземною реєстрацією, які будуть ввозитися на територію України на термін понад 30 днів, мають бути поставлені на облік – зареєстровані в органах МРЕО протягом 10 днів з дня ввезення. Також є зміни і стосовно пересічників, які вважають, що вже оплатили штраф і більше до них претензій не буде. Більше – у сюжеті "М-студіо".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів