Наступного тижня поліція почне зупиняти "євробляхи"

Життя  16 серпня 2019 року, 09:26 3470 ВІДЕО

22 серпня спливає термін розмитнення ввезених із порушенням автівок на іноземній реєстрації, тож на автомобілістів чекають штрафи. Санкції по "євробляхах" мали набути чинності з 24 травня 2019 року, однак їх відтермінували на 90 днів. За цей час власники автівок на іноземній реєстрації не поспішали розмитнювати своїх "залізних коней". Так, статистика Закарпаття після закінчнння "пільгового" періоду з 23 лютого по цей день – всього 411 "євроблях".

За тиждень, з 22 серпня, вступають в дію нові норми Митного кодексу щодо посилення адміністративної відповідальності за порушення вимог законодавства при переміщенні транспортних засобів з іноземною реєстрацією в митних режимах тимчасового ввезення і транзиту.

Читайте також:  Новий керівник митниці має намір змінити метод оцінки "євроблях" при розмитненні

Від 170 до 170 тисяч гривень з конфіскацією транспортного засобу – у таких межах коливатимуться розміри штрафів. Нацполіція вже має доступ до бази даних митниці, починаючи з 00 годин 22 серпня матимуть всі повноваження зупиняти "євробляхи". А притягатимуть до відповідальності порушників законодавства вже через 21 день.

Варто додати, автівки з іноземною реєстрацією, які будуть ввозитися на територію України на термін понад 30 днів, мають бути поставлені на облік – зареєстровані в органах МРЕО протягом 10 днів з дня ввезення. Також є зміни і стосовно пересічників, які вважають, що вже оплатили штраф і більше до них претензій не буде. Більше – у сюжеті "М-студіо".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0