У Мукачеві хочуть змінити знаки при в’їзді в місто

Життя  19 серпня 2019 року, 12:27 2982

Мер дав завдання архітекторам розробити знаки, які символізуватимуть велику історію міста.

За архітектурними правилами на в’їзному знаку розміщуються основні відомості, дати утворення населеного пункту, герб, карта і будь-яка інша інформаційна довідка. Його повинно бути добре видно за принципами фронтальної композиції як з боку в’їзду в місто, так і з боку виїзду з нього. В’їзний знак – своєрідна невелика візитна картка міста, Він каже про саме місто, його красу, чистоту і порядок.

Ескізні пропозиції мають передбачати заходи щодо візуального сприйняття знаку в нічний час.

В’їзний знак рекомендується виконувати з довговічних матеріалів (бронза, граніт, природні камені тощо). У виконання скульптурної композиції перевага надається граніту, природному каменю, як довговічному матеріалу.

Читайте також:  Вказівник Мукачево отримав "обличчя" кольорів державного прапору (ФОТОРЕПОРТАЖ)

В’їжджаючи в будь-яке незнайоме місто, перше, що ми зустрічаємо на своєму шляху, – це так званий в’їзний знак, який служить не тільки естетично привабливим елементом, а й своєрідним інформаційним щитом, що надає певну відомість про місто. Він відноситься до елементів міського дизайну, без якого не обходиться практично будь-який населений пункт.

"Завжди приємно, пізнавально і разом з тим цікаво проїжджати населені пункти, при в’їзді в які розташовуються нестандартні в’їзні знаки. Та й після поїздки найбільше запам’ятовуються міста з унікальними знаками, а стандартні назви швидко забуваються. У більшості українських міст в’їзди стандартні: бетонні чи металеві літери, герб, інколи рік заснування.

Запрошуємо долучитися всіх бажаючих до творчого процесу. Всі ескізні пропозиції розглядатимуться фахівцями архітектурно-містобудівної ради. Переможця буде визначено на конкурсній основі", – інформує Мукачівська міська рада.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0